Τελευταία αγωνιστική για τους ιδιαίτερους φέτος ομίλους του Champions League. Ιδιαίτερους καθώς για πρώτη φορά στην ιστορία έχουμε Μουντιάλ μέσα στα πρωταθλήματα, οπότε οι ομάδες έπρεπε να ολοκληρώσουν 1 Νοεμβρίου τη φάση των ομίλων, ενώ άλλες χρονιές φτάναμε μέχρι τα μέσα Δεκέμβρη. Ενας μήνας λιγότερος, οπότε κάθε εβδομάδα αγώνα, 4 ματς για έναν σύλλογο σε...
Για να αποκτήσετε πρόσβαση σε αυτό το άρθρο, πρέπει να αγοράσετε
Συνδρομή ή να
συνδεθείτε αν έχετε ήδη λογαριασμό . Μια δωρεάν εγγραφή αρκεί για να έχετε πρόσβαση στα περισσότερα άρθρα.